O nás

Potápění v Dominikanské republiceloď certifikovaná PADI operuje v Bayahibe, malé rybářské vesničce na jižním pobřeží Dominikánské republiky. Je to místo, které nabízí jedny z nejlepších lokalit pro potápění na karibském pobřeží tohoto nádherného ostrova.

 

Diving Dominican Republic

Jsme jediné potápěčské centrum v Bayahibe, které se specializuje na potápění, výuku, šnorchlování a výlety pro soukromé skupiny.* Za srovnatelnou cenu si můžete užít potápění a výlety buď jen s vaší rodinou nebo se skupinou přátel. Vyberte si potápěčské lokality, naplánujte si rozvrh, nikdo na vás nebude spěchat. Naše klienty během ponoru časově neomezujeme, jediným limitem je spotřeba vzduchu v lahvi a dekompresní zastávka.

Bayahibe je skvělé místo na začátek, ale zároveň místo jako stvořené vypracovat se až na profesionála. Nacházejí se tu vynikajicí lokality pro začátečníky, stejně tak i lokality pro náročnější ponory a pro zkušenější potápěče. Jsou tu vítaní potápěči všech úrovní. Vezměte si s sebou rodinu nebo přátele, kromě potápění je vám k dispozici spousta dalších aktivit. Potápěči z celého světa přicházejí do Bayahibe za nezapomenutelnými zážitky z potápění v Karibském moři.

* Z důvodu privátních služeb, které poskytujeme, přijímáme rezervace dopředu. Ujistěte se, že v době vašeho pobytu nejsme plně obsazeni.

Kontaktujte nás pro vaši nadcházející dovolenou v Karibiku a užijte si potápění v Dominikánské republice s Sharky’s Crew.